Nasza Restauracja

Relaks w stylowym wydaniu w malowniczej Szwajcarii Kaszubskiej

Miejsce z sercem i pasją

Witamy Cię w jedynym takim w Polsce miejscu z motocyklami, o
motocyklach, z motocyklistami za barem serwującymi najlepsze burgery po
drodze! W naszym MENU znajdziesz burgery ze 100% wołowiny, którą sami selekcjonujemy, osobiście mielimy i doprawiamy. Sosy własnoręcznie przygotowujemy z najprostszych i podstawowych składników, tak aby zawartość szkodliwej chemii była zerowa. Warzywa kupujemy świeże od rolników, a bułki własnoręcznie wypiekamy z własnej mąki z dodatkiem jaj od naszych szczęśliwych kur zielononóżek. Nasze burgery są w 100% zdrowe i można je nazwać Slow Food. W 2020r. do MENU dołączyły meksykańska zupa z szarpanym kurczakiem, chili con carne, hiszpańskie słodkie ciasteczka churro oraz hot-dogi z oryginalnymi dodatkami.

Eventy

Organizujemy imprezy rodzinne lub w gronie znajomych. Jeżeli zależy Wam na wyjątkowym klimacie i lubicie motocyklowy wystrój, wyślijcie zapytanie pod info@cactusburger.pl

Buster & Anika

Cactusa założyli w 2018r. Buster i Anika – motocyklowe małżeństwo, twórcy brytyjskiej marki odzieży lifestyle Rotten Rat Apparel oraz corocznego festiwalu Custom Days.

Buster jest artystą grafikiem specjalizującym się w grafice motocyklowej mocno naszpikowanej kulturą punkową lat 90tych, dobrze czującym się w wyrazistych kolorach i uczłowieczaniu zombiaków. Jego prace można zobaczyć u nas w Cactusie jak i na www.busterwise.com.

Aniki zintegrowaną naturą jest fotografia i social media, więc 90% tego co wychodzi w świat, wychodzi spod jej klawiatury.

Cactus jest miejscem, w którym oprócz dobrego i zdrowego jedzenia, każdy, nie tylko właściciel dwóch kółek znajdzie coś dla siebie. To idylliczny kawałek na ziemi, w którym czas na chwilę zwolnił …

Jesteśmy z Wami już 3 lata 🙂

5/5
W tak pięknych i niepowtarzalnych okolicznościach przyrody. Magiczne miejsce z fantastycznymi ludźmi. Jadło, popitka, sztuka, klimat. Warto😋🍔🥓🍺🏍🛵🗽🎨
Monika
5/5
Miejsce z klimatem, tworzone z pasja przez wspanialych ludzi🌵 A 🍔 = potega! 🔥
Anna

O nas

Pyszna kuchnia prowadzona przez artystyczne, motocyklowe małżeństwo – nie możesz tego przegapić! Wpadnij do nas, jesteśmy na terenie wyciągu narciarskiego w Przywidzu.

Adres

ul. Tartaczna 83-047 Przywidz

woj. pomorskie

Tel: /58/ 351 14 73 info@cactusburger.pl